Rate 20 photos and earn 20 bonus points!
Please register to earn bonus points
Бонус поени 0

Do you like the guy?

Do the first step - pick up a gift for him!

Сликата е додадена: Испрати подарок  
Испрати подарок tihibb 18. Ноември 1985 (34), Moscow, Русија Беше онлајн more than one month ago

Photo link:

Коментари

Сликите можат да бидат коментирани само од регистирани корисници

amerikanka more than one month ago

Lepa ti bas ova ruskinja jesi li je tamo upoznao poz

tihibb more than one month ago

Lepa lepa nego sta,samo nije ruskinja :)<br />

Afrodita59 more than one month ago

Sta ces na mom profilu....ti da me ocenjujes...u svoju generaciju idi...

tihibb more than one month ago

ni sam ne znam odkud tebe ocenih...ti sutra oceni sa jedinicom meni ne pravi razliku

tihibb more than one month ago

ti ako znas neku koja to moze slobodno me preporuci :)

tihibb more than one month ago

nema na cemu zasluzila si pozzzz

Твојата последна оценка:
Сеуште не сте оценили ниту една слика
Ве молиме оценете ја сликата за ја видите нејзината оценка и број на гласови
Слики
You see girls and guys in the age of 18 - 30 from Македонија